Iekrāvēji ar izbīdāmu mastu

BALTEXIM iekrāvēji ar izbīdāmu mastu

Krautnētājs/iekrāvējs ar operatora vietu un FM-X tipa uz priekšu izbīdāmo mastu saucas Reach truck. Šī tehhika galvenokārt lietojama kravu pārvietošanai noliktavās ar lielu glabāšanas augstumu (parasti no 6 līdz 12 metriem). Iekrāvējiem ar izbīdāmu mastu, atšķirībā no pavadiņas krautņotājiem, ir ievērojami lielāki kustības un kravas celšanas ātrumi, kas ļauj izmantot tos tur, kur ir nepieciešams nodrošināt augstu noliktavas kravas apgrozību. Pie tam augšējā plaukta augstums var būt līdz 13 metriem.  Neviena cita parasta noliktavu tehnika nespēj celt paletes ar kruvu tādā augstumā.

STILL iekrāvēju ar izbīdāmu mastu modeļu rinda ietver sevī trīs modeļus. Visizplatītākais ir modelis FM-X ar celtspēju 1000, 1200, 1400, 1700, 2000 un 2500 kg. Tas ir modernais noliktavas krautņotājs ātrai palešu ar standartizmēriem apstrādei. Var tikt lietots ražošanas uzņēmumu noliktavās, loģistikas centros mazumtirdzniecībā  preču, izejvielas un materiālu, pārtikas produktu, dzērienu utt. transportēšanai un sakraušanai. Vairumā gadījumu FM-X tipa iekrāvēju ar izbīdāmu mastu izmanto tur, kur uzstādītas frontālas sastatņu plauktu sistēmas. Taču pastāv ar šauru kabīni un šaurām šasijām komplektējamās modifikācijas darbam drive-in tipa noliktavās.

Modelim FM-X 4W ir savas īpatnības. Šis iekrāvējs paredzēts garmēra kravu pārvietošanai un sakraušanai. Piemēram, zāģmateriāli, alumīnija profils, būvmateriāli. FM-X 4W spēj kustēties visos virzienos. Šāda konstrukcija ļauj padarīt noliktavas caurbrauktuves ar ievērojami mazāko platumu un ar to ievērojami palielināt noliktavas ietilpību.

FM-X SE tipa iekrāvēji ar izbīdāmu mastu ārēji ir ļoti līdzīgi parastajam, bet poliuretāna riteņu vietā aprīkoti ar superelastīta riteņiem. Pateicoties tiem, šis modelis spēj strādat noliktavās, kur ir ne visai līdzena grīda, kā arī izbraukt ārā.