Iekrāvēju noma

BALTEXIM iekrāvēju nomas risinājumi

Izmaksu mazināšana

Iekrāvēju nomas pakalpojums ļauj efektīvi optimizēt tēriņus, kontrolēt savu budžetu un sadalīt līdzekļus, kad Jūsu iekrāvēju ekspluatācija nav pastāvīga.

Baltexim iekrāvēju noma ir noderīga, ja:

  • Jūsu biznesam pārsvarā ir sezonāls raksturs
  • Vienlaicīgi strādājat vairākās vietās
  • Apkalpojat atšķirīga apjoma pasūtījumus
  • Esat izlēmuši neveikt ilgtermiņa investīcijas (nepirkt iekrāvējus)

Kvalitatīva tehnika. Plašs sortiments

Baltexim nomas parku veido dažādu parametru tehnika, tāpēc varam piedāvāt risinājumus gan iekštelpām, gan darbam ārā – atbilstoši Jūsu darbības veidam. Dažādiem periodiem nomājam jaunu un lietotu tehniku. Visas ierīces tiek pastāvīgi apkoptas un atjauninātas, ievērojot augstākos standartus.

Kvalificēti speciālisti

Baltexim speciālisti pie izvēles ņems vērā Jūsu vajadzības un piedāvās labākos risinājumus Jūsu biznesa procesu efektīvai optimizācijai. Pēc klientu vēlmes rīkojam apmācības darbiniekiem, lai palīdzētu ātri un droši iemācīties izmantot noliktavas tehniku. Konsultējam un dalāmies ar pieredzi.

Iekrāvēju servisa pakalpojumi ir iekļauti cenā

Visā nomas perioda laikā par nomātajiem iekrāvējiem gādā mūsu speciālisti. Šis pakalpojums nodrošina to, ka pat ja nomātā tehnika sabojājas, Baltexim tehniķi ātri ieradīsies pie jums un veiks remonta darbus vai arī piedāvās maiņas tehniku. Vairāk par Baltexim servisa pakalpojumiem uzzināsiet, uzklikšķinot zemāk.