Elektroiekrāvēji

BALTEXIM iekrāvēji

Pirkt elektroiekrāvēju STILL – pareizs lēmums, ja nepieciešams ekoloģiski tīrs grīdas noliktavu transports loģistikas centru, lielu tirdzniecības uzņēmumu, ražošanas laukumu un noliktavu teritoriju apkalpošanai. Uzņēmums Tehnoviza Intralogistic ir STILL oficiālais dīleris Baltkrievijā un piedāvājam Jums pirkt elektroiekrāvējus ar celtspēju no 1 līdz 8.5 tonnām.

Vienkāršā elektriskā dakšu iekrāvēja STILL funkcionalitāte nodrošina efektīvu kravu un sastatņu apstrādi un saglabāšanu. Tehnika strādā gandrīz bez trokšņa un atšķiras ar labu manevrētspēju.

Dakšu elektroiekrāvējiem un visam uzņēmuma STILL noliktavu tehnikas sortimentam raksturīgs ekoloģiskums. Tie strādā no vilces baterijām, kas nerada kaitīgas izplūdes gāzu emisijas – tas ļauj elektriskajam iekrāvējam efektīvi strādāt slēgtās telpās.

STILL elektroiekrāvēji tiek piedāvāti gan kā ekonomiski un budžeta sērijas RX 50 modeļi ar celtspēju līdz 1600 kg un celšanas augstumu līdz 6300 mm, gan arī jaudīgāki elektroiekrāvēji RX 20 un RX 60 ar celtspēju līdz 5 tonnām un celšanas augstumu līdz 8455 mm.