Noliktavas operāciju un tehnikas novērošanas sistēma

FleetManager 4.x

Rīks FleetManager 4.x no STILL ir instalēšanu neprasošā un no jebkura zemes lodes punka, kur ir internets, pieejamā modernā tīmekļa lietojumprogramma, kas efektīvi organizē noliktavas tehnikas parka pārvaldīšanu. Lietojot GPRS vai Bluetooth, lietojumprogramma ātri un ērti sniedz visu Jums nepieciešamo informāciju, sākot no piekļuves iestatījumiem tenhikai, avāriju fiksēšanas, beidzot ar pārskatu izskatīšanu. Bez tam, lietojumprogrammas funkcionālis ļauj automātiski sūtīt pārskatus noteiktai saņēmēju grupai. Nevar palaist garām funkciju OptiTruck, kura ļauj norādīt noteiktas mašīnas konkrētam darbiniekam fiksēta uzdevuma izpildei ražošanā, optimizējot noliktavas tehnikas parka izmantošanas efektivitāti.

Individuāla piekļuve tehnikai:

 • Individuāla tehniskās piekļuves iestatīšana katram vadītājam
 • Kustības ātruma, dakšu celšanas ātruma ierobēžošana u.c. – ekspluatācijas iestatījumi tehnikas izmantošanā katram konkrētam operatoram
 • Tehnikas tehniskā stāvokļa pārbaudes funkcija pirms izmantošanas
 • Ātra autorizācija un ātra iziešana no sistēmas vadītājam
 • Mašīnas automātiskās izslēgšanās funkcija pēc uzdotā laika posma

Statistikas pārskati:

 • Dažādi pārskatu varianti, kas ļauj analizēt katras tehnikas vienības izmantošanas datus
 • Iespēja izskatīt īsu tehnikas parka izmantošanas pārskatu jebkādā Jums izdevīgajā laikā
 • Efektīva noliktavas tehnikas ekspluatēšanas optimizācija pateicoties pārskatiem
 • Ērts lietojumprogrammas interfeiss
 • Minipārskats sākumlapā
 • Automātiskā katram uzdevumam optimāli piemērotās mašīnas atlase

Zaudējumu statistika un to samazināšanas līdzekļi sadursmes gadījumā:

 • Ar devēju palīdzību tiek fiksēts jebkurš tehnikas sitiens
 • Mašīnas pārmērīgas piekraušanas gadījumā sistēma automātiski fiksē laiku, operatora vārdu un mašīnas numuru, pēc kā nosūta datus izvēlētajam saņēmējam
 • Mašīnas uzvedības iestatīšana avārijas laikā: gaitas palēnināšana, bākuguns vai skaņas signāla ieslēgšana
 • Detalizēts pārskats satur visas nepieciešamās detaļas par sadursmi, kuru analīze palīdzēs novērst atkārtotas avārijas
 • Automātiskā pārskatu nosūtīšanas funkcija uzdotai saņēmēju grupai

Autorizēta piekļuve

Sistēmā FleetManager 4.x paredzēti daži operatora piekļuves autorizācijas veidi mašīmām: čips, karte FleetManager, iekšējā caurlaide vai PIN.

Papilddrošību dod iziešanas no sistēmas funkcija (Auto-Logoff), kura izslēdz mašīnu pēc uzdota laika posma notecēšanas.

Viena karte FleetManager var piešķirt piekļuvi vienai vai vairākām mašīnām. Lai ienāktu sistēmā, vienkārši jāpieliec karte lasītājam, kas savukārt ietaupa operatora laiku. Autorizācijai arī ir iespējams lietot klientu kartes, piemēram, uzņēmuma caurlaidi.

Vēl viens autorizācijas veids ir autorizācija piemērojot pieczīmju vai astoņzīmju PIN papildus uzstādītajā taustiņu panelē.

Funkcija STILL OptiTruck

ir efektīvs FleetManager 4.x elements, kas optimizē tehnikas izmantošanu un kontrolē mašīnu sadali starp operatoriem. On-line režīmā uzņēmuma vādītājs sadala mašīnas starp operatoriem noteiktu uzdevumu izpildei. Konkrētam operatoram izdalīto mašinu nespēs aktivizēt cits vadītājs. Tāda pieeja nodrošina tehnikas izmantošanas gatavības statistiku un katras mašīnas ekspuatēšanas laiku. Šie dati dod iespēju optimizēt tehnikas parka izmantošanas izdevumus.

Funkcijas OptiTruck aparāta elements ir centrālā stacija termināls ar sensorekrānu un karšu lasītāju. Operators pieliek savu karti un redz aktuālu izpildāmu uzdevumu sarakstu izvēlei. Pēc tam, kad darbinieks izvēlējas uzdevumu, sistēma automātiski atlasa mašīnu, pamatojoties uz izpildei optimāli piemērotās tehnikas izmantošanas stundu skaitu un tehnikas vecumu.

Arī ar termināla palīdzību ir iespējams nosūtīt pieteikumu par mašīnas bojāšanu servisa dienestā vai darbnīcā. Līdz remonta pabeigšanas apstiprināšanai mašīnu nebūs iespējams izmantot.

Ja uzskatāt, ka sistēma Jums varētu noderēt – sazinieties un BALTEXIM speciālisti pie Jums ieradīsies. Izvērtējot vajadzības, piedāvāsim labākos risinājumus Jūsu noliktavas optimizācijai, neatkarīgi no Jūsu telpu lieluma vai stāvokļa. Mēs zinām, kā padarīt Jūsu darbību ekonomiskāku, ražīgāku un elastīgāku. Lai saņemtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums.

Sāzinieties