BULLI palešu ratiņi

Mēs piedāvājam STILL (Vācija) rokas palešu ratiņi. Rīgas noliktavā ir modeļi ar kravnesību 2600 kg ar riteņiem no poliuretāna. Tādus palešu ratiņi var izmantot kravu pārvietošanai uz paletēm praktiski visur. Noliktavās, veikalos un ražošanā ar tādiem ratiņiem var pārvadāt kravas, iekraut paletes ar kravu automobilī, kā arī izkraut paletes no automobiļa.

Izvēlējoties rokas palešu ratiņi, vispirmajā kārtā pareizi jāizraugās kravnesība, kurai jābūt nemazākai par transportējamas paletes ar kravu maksimālo svaru. Visizplatītākajiem modeļiem kravnesība ir 2500-2600 kg. Izņemot kravnesību, pievērsiet uzmanību arī kravas rullīšiem. Tie mēdz būt vienkārtīgi vai dubulti, kā arī izpildīti no dažādiem materiāliem. Dubultrullīši ļauj samazināt spiedienu uz grīdu. Taču ja jums ir vajadzīgs tvert paleti ar kravu šķērsām, tad jāizvēlās modelis ar vienkārtīgiem rullīšiem.

Iznemot parastos palešu ratiņi, mēs piedāvājam modeli ar dakšu pacelšanas šķērveida mehānismu. Šādi ratiņi ļauj papildus pacelt paleti ar kravu 800 m augstumā, lai būtu ērtāk ņemt preci. Pie tam darbiniekam nav jānoliekās. Šā modeļa kravnesība sastāda 1000 kg.

Palešu ar kravu transportēšanai, kad vēl ir nepieciešams arī kontrolēt to svaru, ir palešu ratiņi modelis ar iebūvētiem svariem.