Elektriskie palešu ratiņi

BALTEXIM elektriskie palešu ratiņi

Mūsu kompānija piedāvā plašu palešu pārvadāšanas elektrisko  ratiņu piegādes programmu ar brendu STILL. Pateicoties ilggadīgājai pieredzei, STILL apzinās savu klientu prasības. Vai tas ir neliels bizness jeb milzīgs loģistikas centrs, mēs varēsim piedāvāt vispiemērotāku risinājumu par optimālu cenu.

Darbam pilsētas apstākļos par vispiemērotāku būs kompaktais, modernais modelis CiTi One. Šie nelielie elektriskie palešu ratiņi kļūs par labu kravu pārvadāšanas palīgu nelieliem tirdzniecības vai sabiedriskās ēdināšanas objektiem.

Klasiskai horizontālai palešu pārvietošanai ar svaru līdz 3 tonnām konstruēts modelis ECU, kuram ir pievilcīga vērtība un pietiekami augsta produktivitāte.

Visintensivākajai izmantošanai jebkuros objektos labāk par visiem noderēs EXU modeļa elektriskie palešu ratiņi. Atkarībā no jūsu uzdevumiem, ir iespējams pasūtīt kā visparastāko komplektāciju, tā arī modeļus ar papildoperācijām. Tās ir aizsargiežogojumi, atgāžama vadītāja platforma, baterijas sāniskās nomaiņas sistēma, Li-Ion (litija jonu) barošanas sistēma.