Elektriskie krautņotāji/pacēlāji

Elektriskie krautņotāji/pacēlāji

Elektriskos krautņotājus/pacēlājus lieto kravu pārvietošanai un sakraušanai uz standarta paletēm, parasti ar izmēriem 800х1200 vai 1000х1200 mm. Šādu krautnētāju visizplatītākā celtspēja sastāda 1000, 1200, 1400 un 2000 kg, bet to vadību veic ar pavadiņas palīdzību. Operators pie tam iet kājām krautņotājam/pacēlājam pakaļ vai stāv uz atgāžamās platformas.

Elektriskie krautņotāji/pacēlāji STILL aprīkojami ar modernajiem elektroniskajiem vadības blokiem un neapkalpojamiem kustības un kravas celšanas piedziņas trīsfāžu elektrodzinējiem. Pateicoties tam, sasniedzami augsti darba ātrumi ar minimālu akumulatora elektroenerģijas patēriņu. Par akumulatoru var būt uzstādītas klasiskas skābes baterijas, neapkalpojamie hēlijakumulatori vai ultramodernie litija jonu (Li-Ion) strāvas avoti. Izmantojot noliktavā elektrokrautņotājus parastu pretsvara dakštveres iekrāvēju vietā, ir iespējams ievērojami palielināt noliktavas ietilpību. Krautņotājiem/pacēlājiem, atšķirībā no iekrāvējiem, ir mazāks apgriešanās rādiuss. Tādējādi var padarīt noliktavas darba ejas ar mazāku platumu. Tas dod iespēju glabāt vairāk palešu vienā laukuma vienībā.

Izvēloties tehniku noliktavai, jāievēro, ka jebkāda iekšējā noliktavas tehnika, lai tie būtu elektroratiņi vai elektrokrautņotāji, ir jo prasīgāka pret grīdas kvalitāti, nekā parasti dakštveres iekrāvēji. Pat neliela bedre vai slieksnis var kļūt par nopietnu šķērsli krautņotāja/pacēlāja darbā. Arī nav pieļaujams darbs uz segumiem ar nepietiekošu stiprumu, piemēram, uz asfalta. Nelieli noliktavas tehnikas riteņi var vienkārši iespiesties šādā segumā, jo riteņu spiediens uz laukuma vienību ir pietiekami augsts.

STILL elektrokrautņotāji, atkarībā no nepieciešama kravas celšanas augstuma un citiem sākumdatiem, var tikt aprīkoti ar dažādiem masta tipiem: ar vienkāršu mastu, teleskopisku vai trīssekciju mastu. Lai pareizi izvēlētos mastu un citas opcijas, labāk griezties pie mūsu kompānijas speciālistiem.