Naujienos

BALTEXIM – oficiālais STILL pārstāvis Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Viens no atpazīstamākajiem tirdzniecības uzņēmumiem Lietuvā, līderis noliktavu risinājumu jomā BALTEXIM, ir kļuvis par oficiālo STILL pārstāvi Baltijas valstīs.

STILL – viens no pasaulē lielākajiem un progresīvākajiem iekrāvēju un noliktavu aprīkojuma ražotājiem, kas piedāvā plašu pacelšanas tehnikas klāstu: elektriskos, dīzeļdegvielas, gāzes un hibrīdos iekrāvējus, elektriskos palešu ratiņus, stabelētājus, pasūtījumu komplektētājus, VNA šauru eju stabelētājus, vilcējus, noliktavas vadības sistēmas, novatoriskas litija jonu un hibrīdu dzinēju sistēmas, autonomus, robotizētus risinājumus preču pārvadāšanai un atlasei, kā arī uzlabotus intraloģistikas risinājumus.

„First in intralogistics“ – ambiciozs STILL moto, kas raksturo skaidru virzienu un nākotnes perspektīvas. Ņemot vērā redzējumu, uzņēmums pastāvīgi investē novatoriskās tehnoloģijās, tāpēc STILL aprīkojums ir vairākkārt atzīts un apbalvots ar prestižo „IFOY award“ balvu. STILL kā sociāli atbildīgs uzņēmums rada inovācijas, kuru pamatā ir ilgtspējības vērtības. Uzņēmumam, kas pagājušajā gadā atzīmēja 100 gadus ir 7 rūpnīcas, 20 pārstāvniecības un plašs partneru tīkls visā pasaulē.

BALTEXIM savu darbību uzsāka 1991. gadā un tirgū ir nostiprinājies kā uzticams partneris, kas piedāvā sarežģītus risinājumus biznesam. Uzņēmums izceļas ar elastīgu redzējumu, tāpēc šodien var lepoties ar plašo pārstāvniecību un 24/ / 7 iekrāvēju servisa tīklu, kā arī ar paplašināšanos citās valstīs. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Lietuvā, bet filiāles ir izveidotas Latvijā, Igaunijā, Baltkrievijā un Bulgārijā.

Galvenie darbības virzieni: noliktavu darbības risinājumi, iekrāvēju un noliktavu tehnikas tirdzniecība un noma, serviss 24 / 7, plauktu sistēmas un tirdzniecības plaukti, metināšanas iekārtas, materiāli un aksesuāri, metāla apstrādes iekārtas, metāla izstrādājumu projektēšana un ražošana, grīdu mazgāšanas un slaucīšanas iekārtas.

...