Naujienos

Tagad ir piemērotākais laiks investēt iekrāvēju operatoru apmācībās

Mazinoties visu pasauli skārušajam Covid-19 apdraudējumam, profesionāļi, kas daļēji vai pilnībā ir apturējuši loģistikas un noliktavu darbību, meklē veidus, kā pēc iespējas ātrāk atgriezties biznesā un izvairīties no lielākiem zaudējumiem.

Saprotams, ka vairumam uzņēmumu samazinot jaudu un gūstot mazākus nekā parasti vai vispār negūstot ieņēmumus, iekrāvēju operatoru apmācības nešķiet pievilcīga investīcija, kas būtu prioritāšu saraksta augšgalā.

Taču patiesībā pēc krīzes vairums uzņēmēju centīsies nostiprināt savu darbību, palielināt efektivitāti un nodrošināt sekmīgu darbu, lai samazinātu līdzīgu krīžu iespējamu ietekmi nākotnē.

Tieši tāpēc vislabākais laiks investēt iekrāvēju operatoru apmācībās ir tagad. Pabeidzot apmācības, operatori ierastās noliktavas operācijas spēs veikt daudz ātrāk, gudrāk un drošāk. Būtiski norādīt, ka operators, kurš lieliski pārzina iekrāvēja īpašības un zina, kā tās maksimāli izmantot, izceļas ar daudz lielāku efektivitāti nekā mazāk kompetents darbinieks. Tas nozīmē, ka vienas maiņas laikā šāds operators spēj paveikt daudz vairāk uzdevumu. Un tas kļūst vitāli svarīgi, kad cilvēkresursi ir ierobežoti.

Mazinoties koronavīrusa apdraudējumam, ir laiks gatavoties nākotnei. Ja jūsu mērķis ir vadīt plaukstošu biznesu, pārliecinieties, ka Jūsu personāls ir pienācīgi sagatavots un apmācīts.

Atgādinām, ka “BALTEXIM” speciālistu veiktās iekrāvēju operatoru apmācības atbilst visām “UniCarriers” drošības un kvalitātes prasībām un var ievērojami palīdzēt darbinieku darba efektivitātes uzlabošanai.

Mazinoties visu pasauli skārušajam Covid-19 apdraudējumam, profesionāļi, kas daļēji vai pilnībā ir apturējuši loģistikas un noliktavu darb...