Naujienos

Ieteikumi neizmantojamu iekrāvēju bateriju apkopei

Koronavīrusa krīze ir skārusi visu pasauli. Daudzās valstīs uzņēmumiem nākas piedzīvot ievērojamu darbinieku skaita samazinājumu, samazinātu pakalpojumu un produktu pieprasījumu un pat neizbēgamu darbinieku atlaišanu.

Tomēr tas ietekmējis ne visas jomas: pārtikas un medicīnas preču ražošanai nācies pat palielināt jaudu. Taču daudzas citas rūpniecības jomas ir nonākušas dīkstāvē un arī to rīcībā esošo iekrāvēju ekspluatācija ir daudz retāka nekā iepriekš vai arī tā ir apturēta pilnībā uz nenoteiktu laiku.

Ja Jums ir nācies apturēt vai palēnināt savas noliktavas darba procesus, noteikti zināt, ka neizmantojamajiem iekrāvējiem nav nepieciešama nekāda īpaša apkope – tie var mierīgi gaidīt, kamēr tos atkal izmantos, taču ilgāku laiku nelietojamu svina-skābes bateriju uzglabāšanai nepieciešama zināma sagatavošanās.

Pareizi uzturot neizmantojamās iekrāvēju baterijas būs iespējams nekavējoties atjaunot noliktavas operācijas un netērēt laiku to apkopei vai uzlādēšanai, kad situācija būs stabilizējusies.

Zemāk sniegti vairāki būtiskākie norādījumi, kuri būtu jāievēro, ja iekrāvēja baterijas netiek izmantotas ilgāku laiku.

Pārliecinieties, ka baterijas ir pilnībā uzlādētas

Ja kādu laiku baterijas neizmantosiet, vispirms pārliecinieties, ka tās ir pilnībā uzlādētas. Pilnīga uzlāde palīdzēs novērst sulfitāciju, kuras nodarītie bojājumi nopietni ietekmētu baterijas darbību un lietošanas laiku. To labot būtu grūti un tas prasītu ievērojamus finanšu resursus.

Iekrāvēja baterijas glabājiet sausā vietā, kur tās nevar sasalt

Lai gan paliek siltāks, tomēr atsevišķos reģionos temperatūra, īpaši naktī, var noslīdēt zem 0 °C. Vienmēr pārliecinieties, ka jūsu baterijas telpās ir pasargātas no mitruma vai aukstuma. Tā nodrošināsiet to nevainojamu darbību nākotnē.

Izņemiet baterijas no iekrāvējiem

Pat tad, ja Jūsu iekrāvējs nedarbojas, baterija ir pieslēgta un laika gaitā tā sāk izlādēties. Ja tomēr izlemsiet baterijas turēt iekrāvējos – atslēdziet tās, lai varētu uzreiz sākt darbus ar pilnībā uzlādētām baterijām.

Uzlādējiet baterijas reizi mēnesī

Bateriju uzlāde katru mēnesi nodrošinās raitu darba sākumu, kad būsiet gatavi atgriezties ierastajā darba ritmā. Ja jūsu baterijas atrodas uzlādes vietās, turiet tās pieslēgtas lādētājos. Lādētājus var ieprogrammēt tā, lai nepieciešamības gadījumā automātiski atsāktos bateriju uzlāde un atsākoties ierastajam darbam tās darbotos ar pilnu jaudu.

Šī krīze radījusi daudz neērtību un stipri ietekmē biznesu un visu ekonomiku. Atgriešanās ierastajā ritmā var nenotikt tik ātri, taču ja ievērosiet šos galvenos noteikumus neizmantojamo bateriju apkopei, varat būt droši, ka tās varēsiet izmantot uzreiz, kad vien Jums tās atkal būs vajadzīgas.

Ja krīze ir ietekmējusi jūsu noliktavas operācijas un vēlaties saņemt vairāk ieteikumu, sazinieties ar mums. Mūsu eksperti ir gatavi jums palīdzēt šajā sarežģītajā laikā.

Koronavīrusa krīze ir skārusi visu pasauli. Daudzās valstīs uzņēmumiem nākas piedzīvot ievērojamu darbinieku skaita samazinājumu, samazinā...